Krásný slunný byt 120 m2 v klidné části v centru

Lokalita: Klimentská, Praha 1, Nové Město

Evidenční číslo:
460
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Klimentská, Praha 1, Nové Město
Cena:
20 755 000Kč
Plocha užitná:
120 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Velmi dobrý
Umístění:
Centrum obce
Typ budovy:
V bloku
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Prodej světlého prostorného bytu 4 + 1, který vznikl spojením garsoniéry a bytu 3 + 1, s velkou variabilitou případných úprav odstraněním příček. Byt je rohový, okna jsou orientována do dvou ulic, je velmi slunný. Množství a velikost oken ve 4 podlaží vytváří pocit vzdušnosti. Všechny pokoje mají vlastní vchody, 3 pokoje na sebe navazují, jednoduchou úpravou lze propojit obývací pokoj s kuchyní, případně rozšířit obývací pokoj o další místnost. 2 pokoje mají francouzský balkon. V kuchyni je prostor pro jídelní kout. Ve všech pokojích jsou parkety ve výborném stavu. Stávající řešení bytu je s jednou koupelnou a WC zvlášt, stoupačky umožnují vybudování další koupelny i dalšího WC. V bytě je zakomponována řada úložných prostor a komora .
Poplatky, včetně fondu oprav a zálohy na ústřední topení jsou cca 4.000 Kč. Ve fondu oprav jsou cca 2 miliony korun.
Dům je z roku 1938, architekta Fritze Lehmana ve stylu moderny s prvky funkcionalismu, ulice Klimentská, Praha 1, Petrská čtvrť. Je ve výborném stavu, ve vstupu jsou zachovány původní obklady, prosklené vstupní dveře propouštějí denní světlo, výtah. Střecha i odpady i rozvody elektřiny jsou po rekonstrukci.
Byt se nachází přímo v centru, v pěší vzdálenosti od památek, nákupních center, od řeky, od metra a přes atraktivní polohu je velmi tichý.
V okolí domu se nachází park Lannova po celkové revitalizaci s dětským hřištěm, poštovní muzeum, kostel sv. Klimenta, kostel sv. Petra na Poříčí, impozantní budova ministerstva průmyslu a obchodu na Dvořákově nábřeží, Novomlýnská vodárenská věž, v okolí domu je mnoho vyhlášených restaurací a kaváren, kvalitních obchodů, nákupní centrum Palladium a Kotva, pěší vzdálenost do historického Starého Města plného památek, na Staroměstské náměstí, do Anenského kláštera apod.

Základní info

Umístění:
Centrum obce
Typ objektu:
V bloku
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Klimentská, Praha 1, Nové Město

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
3. patro
Počet NP::
6
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Máte otázku?